دانلود مقاله و خرید ترجمه:رقابت شبکه زنجیره تامین در بازار‌های حساس به زمان
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده زنجیره تامین
 • رقابت شبکه زنجیره تامین در بازار‌های حساس به زمان

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  رقابت شبکه زنجیره تامین در بازار‌های حساس به زمان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Supply chain network competition in time-sensitive markets


  منبع:

  sciencedirect - elsevier


  نویسنده:

  Anna Nagurney , Min Yu c , Jonas Floden , Ladimer S. Nagurney


  چکیده انگلیسی:

  We develop a game theory model for supply chain network competition in time-sensitive markets in which consumers respond to the average delivery time associated with the various firms’ products. The firms’ behavior is captured, along with the supply chain network topologies, with the governing equilibrium concept being that of Nash equilibrium. We derive the variational inequality formulation of the equilibrium conditions and provide illustrative examples. We also identify special cases for distinct applications. An algorithm is proposed, and the framework further illustrated through a case study in which we explore varying sensitivities to the average time delivery with interesting results. Keywords: Supply chains Logistics Networks Time-based competition Game theory Freight services Delay tolerant networks Information asymmetry Variational inequalities


  چکیده فارسی:

  در این مقاله یک مدل تئوری بازی برای رقابت در شبکه زنجیره تامین بازار‌های حساس به زمان، ایجاد شده است که در آن، مصرف‌کننده نسبت به متوسط زمان تحویل مرتبط با محصولات مختلف شرکت، واکنش نشان می‌دهد. رفتار شرکت همراه با توپولوژی‌‌های مختلف شبکه زنجیره تامین با توجه به مفهوم تعادل حاکم، که در اینجا تعادل نش است، در نظر گرفته می‌شود. فرمول‌بندی نامعادله تغییرات شرایط تعادل، استخراج و مثال‌‌های گویا فراهم می‌شوند. همچنین موارد خاصی برای کاربرد‌های متمایز، شناسایی می‌شوند. یک الگوریتم پیشن‌هاد شده است و چارچوب نشان داده شده در ادامه، در قالب یک مطالعه موردی، حساسیت‌‌های متغیر، نسبت به متوسط زمان تحویل را بررسی می‌کند که نتایج جالب توجهی دارد. کلمات کلیدی: زنجیره تامین، تدارکات، شبکه ها، رقابت مبتنی بر زمان، نظریه بازی، خدمات حمل و نقل، شبکه های تحمل تاخیر، عدم تقارن اطلاعات، نابرابری تغییرات.


  سطح: دشوار
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 16
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 36

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 776 کیلوبایت


  قیمت: 35000 تومان  31500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی: این مقاله مقاله ای بسیار خوب و با ساختاری قوی در زمینه زنجیره تامین می باشد که از مفاهیم الگوریتمی کامپیوتر و ریاضیات نیز بهره برده است. یک مقاله قوی برا کار در این زمینه می باشد. تمام جداول و شکل ها ترجمه شده و فرمول ها نیز تایپ گردیده اند. همچنین برای راحتی کار فهرست بندی نیز صورت گرفته است. همچنین مقاله دارای 10700 کلمه بدون احتساب مراجع می باشد که به عبارت دیگر حاوی 42 صفحه (هر 250 کلمه یک صفحه) خواهد بود که در کمترین حالت هزینه ترجمه آن بدون صفحه آرایی و در نظر گرفتن فرمول ها و.. 120 هزار تومان خواهد بود که در وب سایت ما با قیمت عالیه 40000 تومان بفروش می رسد.
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
زنجیره-تامین
موضوعات
footer