دانلود مقاله و خرید ترجمه:معماری امنیتی جدید برای شبکه اینترنت اشیاء
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

آگهی چاپ مقاله
ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
نرم افزار winrar
پیشنهادات ویژه
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده اینترنت اشیاء
 • معماری امنیتی جدید برای شبکه اینترنت اشیاء

  سال انتشار:

  2015


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  معماری امنیتی جدید برای شبکه اینترنت اشیاء


  عنوان انگلیسی مقاله:

  New Security Architecture for IoT Network


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Procedia Computer Science 52 ( 2015 ) 1028 – 1033


  نویسنده:

  FLAUZAC Olivier, GONZALEZ Carlos, NOLOT Florent


  چکیده انگلیسی:

  We explain the notion of security architecture for Internet of Things (IoT) based on software-defined networking (SDN). In this context, the SDN-based architecture works with or without infrastructure, that we call SDN-Domain. This work describes the operation of the proposed architecture and summarizes the opportunity to achieve network security in a more efficient and flexible with SDN. An overview of existing SDN security applications were discussed and tackles its issues, presenting a new IoT system’s architecture. In this paper we considered the network access control and global traffic monitoring for ad-hoc networks. Finally, we point out architectural design choices for SDN using OpenFlow and discuss their performance implications.
  Keywords: IoT | Software Defined Network | SDN | Security | Authenticity


  چکیده فارسی:

  ما براساس شبکه های تعریف شده تحت نرم افزار (SDN) مفهوم معماری امنیتی را برای اینترنت اشیاء (IoT) توضیح می دهیم. در این رابطه، فعالیت های معماری مبتنی بر SDN با زیربنا یا بدون آن کار می کنند که ما آنها را دامنه ی SDN می نامیم. این امر عملیات معماری ارائه شده را توضیح داده و فرصت دستیابی به شبکه های امنیتی را با SDN مؤثرتر و انعطاف پذیرتر به طور خلاصه بیان می کند. در مورد یک دیدکلی از برنامه های امنیتی SDN موجود بحث شده و از عهده ی مسائل آن برآمده ایم، که معماری جدیدی را برای سیستم های IoT ارائه می دهد. در این مقاله ما کنترل دسترسی به شبکه و نظارت ترافیک جهانی را برای شبکه های ادهاک (ad-hoc networks) در نظر گرفته ایم. در نهایت، به انتخاب طرح معماری برای SDN با استفاده از اوپن‌فلو (OpenFlow) اشاره کرده و در مورد عملکرد اجرایی آنها بحث می کنیم.
  کلیدواژه ها: اینترنت اشیاء | شبکه های تعریف شده تحت نرم افزار | SDN | امنیت | اعتبار


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 6
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 13

  حجم فایل: 166 کیلوبایت


  قیمت: 18000 تومان  16200 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
اینترنت-اشیاء
موضوعات