دانلود مقاله و خرید ترجمه:پردازش پرتونگاری دندانپزشکی - روش قانونی برای شناسایی انسان
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده پزشکی قانونی
 • پردازش پرتونگاری دندانپزشکی - روش قانونی برای شناسایی انسان

  سال انتشار:

  2014


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  پردازش پرتونگاری دندانپزشکی - روش قانونی برای شناسایی انسان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Dental Radiographic Processing – A Forensic Approach For Human Identification


  منبع:

  Int. J. of Recent Trends in Engineering and Technology, Vol. 11, June 2014


  نویسنده:

  Nikhil Debbarma, Gautam Nath


  چکیده انگلیسی:

  Forensic odontology is the branch of forensic science which refers to the application of dentistry in deriving solution to the legal proceedings from any evidence that pertains to teeth. The application involves identification of the living or the deceased, Bite mark identification, Malpractice and negligence in dentistry etc. The ultimate aim of forensic odontology is to identify the person when other means of identification like fingerprint, DNA, iris, hand print, leg print, etc. are not available. A fully automated identification system involves preprocessing followed by segmentation , feature extraction and finally matching of extracted features with the stored features.In this paper a review has been carried out of this identification system followed by the proposal of an relatively new approach to facilitate the Human identification process.
  Index Terms: Forensic Odontology | Automated Dental Identification Systems (ADIS) | Dental Radiographs | Post-Mortem(PM) | Ante-Mortem(AM)


  چکیده فارسی:

  آنالیزِ دندانپزشكي شاخه ای از علم پزشکی قانونی است که به کاربردِ دندانپزشکی در استخراج راه حلی در جهتِ پردازشِ قانونی از هر شواهدی که مربوط به دندان است را ناشی می گردد. این کاربرد هویتی از زندگانی و یا بقای افراد، علائمی از نیش زدن، قصور و سهل انگاری در دندانپزشکی و غیره را شامل می گردد. هدف عمدهء دندان پزشکی قانونی، شناسایی افراد در زمانی است که شیوه های دیگر مانند اثر انگشت، DNA، کالبدشناسی، اثری از دست، اثری از پا ، و غیره را که در دسترس نمی باشند را شامل میگردد. یک سیستمِ شناساییِ کاملا اتوماتیک شامل پردازشی است که با تقسیم بندی، خصوصیات اصل و نسبی و در نهایت تطبیق از ویژگی های استخراج شده با ویژگی های ذخیره شده را ایجاد می نماید. این مقاله به بررسی و شناساییِ سیستمی می پردازد که با پیشنهاد یک رویکرد نسبتا جدید به منظور تسهیل در روندِ شناساییِ بشر انجام می پذیرد.
  کلماتِ کلیدی: آنالیز در دندانپزشکی | سیستم های شناسایی خودکار دندانی (ADIS) | رادیوگرافی (پرتونگاری) دندان | پس از مرگ (PM) | پیش از مرگ (AM)


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 9
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 18

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 1147 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  22500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
پزشکی-قانونی
موضوعات
footer