دانلود مقاله و خرید ترجمه:ریسک کارآفرینی، سرمایه گذاری و نوآوری
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت ریسک
 • ریسک کارآفرینی، سرمایه گذاری و نوآوری

  سال انتشار:

  2012


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ریسک کارآفرینی، سرمایه گذاری و نوآوری


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Entrepreneurial risk, investment, and innovation


  منبع:

  sciencedirect - elsevier - Journal of Financial Economics 106 (2012) 287–307


  نویسنده:

  Andrea Caggese


  چکیده انگلیسی:

  I estimate the effect of uncertainty on risky innovation using a panel of 11,417 manufacturing firms. I find that an increase in uncertainty has a large negative effect on the risky innovation of entrepreneurial firms, while it does not have any significant impact on other firms. This negative effect is stronger for the less diversified entrepreneurial firms in the sample. The estimation results are consistent with the innovation dynamics generated in a model in which entrepreneurs are risk averse and cannot diversify the risk of their business.
  Keywords: Precautionary saving | Entrepreneurial risk | Uncertainty | Innovation


  چکیده فارسی:

  من تاثیر عدم اطمینان در نوآوری پرخطر را با استفاده از پنل 11،417 شرکت های تولیدی تخمین می زنم. من دریافتم که افزایش در عدم اطمینان تاثیر منفی بسیاری بر نوآوری ریسکی شرکت های کارآفرین دارد درحالیکه هیچ تاثیر مهمی بر شرکت های دیگر ندارد. این تاثیر منفی برای شرکت های کارآفرین کمتر متنوع در نمونه قویتر است. نتایج تخمینی با دینامیک های نوآوری تولید شده در مدلی که در آن کارآفرین ها کمتر تمایل به ریسک دارند و نمی توانند ریسک شرکت خود را گوناگون سازند همسو می باشد.
  کلمات کلیدی: صرفه جویی پیشگیرانه | ریسک کارآفرینی | عدم قطعیت | نوآوری


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 21
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 54

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 226 کیلوبایت


  قیمت: 50000 تومان  45000 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  یک مقاله بسیار کامل در زمینه مدیریت ریسک و کارآفرینی که می توان از آن به عنوان یک پایان نامه استفاده کرد. این مقاله دارای 16 جدول و 3 شکل می باشد که نشنان دهنده آماری و تحلیلی بودن این مقاله می باشد. توجه نمایید که این مقاله دارای 18500 کلمه بدون در نظر گرفتن مراجع می باشد که هزینه ترجمه آن در کمترین حالت 200.000 تومان خواهد بود که مجموعه ما این مقاله را با قیمت مناسب در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-ریسک
موضوعات
footer