دانلود مقاله و خرید ترجمه:تناوب سفر در میان گردشگران سالمند
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت توریسم
 • تناوب سفر در میان گردشگران سالمند

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  تناوب سفر در میان گردشگران سالمند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Travel frequency of seniors tourists


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Tourism Management 53 (2016) 88e95


  نویسنده:

  Nieves Losada a, Elisa Alen a, *, Trinidad Domínguez a, Juan Luis Nicolau b


  چکیده انگلیسی:

  Current demand for tourism is characterized by more frequent, shorter trips throughout the year. Such trends may have adverse effects on the hospitality industry but benefit the travel industry. Most current literature assumes that the variables that determine travel participation are identical to those that influence travel frequency, though there is no evidence to support this assumption. Therefore, the current study seeks to identify variables that influence travel frequency among Spanish senior tourists, who represent a key target market for the tourism industry. The results specify that gender, self-perceived economic status, and self-perceived time available variables strongly determine Spanish seniors travel frequency.
  Keywords: Travel frequency | Travel industry | Spanish seniors


  چکیده فارسی:

  میزان تقاضای جاری برای گردشگری، از طریق سفرهای متناوب تر و کوتاه تر در طی سال تعیین می شود. چنین خواسته هایی ممکن است تاثیرات مضری روی صنعت مهمانداری داشته باشند، اما برای صنعت گردشگری مفید است. اکثر منابع تحقیقاتی فعلی فرض را بر این می گیرند که متغیرهایی که میزان مشارکت در سفر را تعیین می کنند، همان متغیرهایی هستند که بر تناوب سفر اثر می گذارند، اگرچه که هیچ مدرکی که از این فرض پشتیبانی کند وجود ندارد. بنابراین، تحقیق حاضر به دنبال آن است تا متغیرهایی را شناسایی کند که بر تناوب سفر در میان گردشگران سالمند اسپانیایی که نماینده بازار هدف در صنعت گردشگری هستند، اثر می گذارند. نتایج نشان می دهند که متغیرهای جنسیت، وضعیت اقتصادی، و زمانِ در دسترس، به شدت میزان تناوب سفر در بین گردشگران سالمند اسپانیا را تعیین می کنند.
  کلیدواژه ها: تناوب سفر | صنعت گردشگری | سالمندان اسپانیا


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 26

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 112 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  32400 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 2

mhamad[1394/12/15]

با سلام زمانی که روی لینک دانلود رایگان اصل مقاله ضربه میزنم مقاله دانلود نمیشه نمیدونم مشکل از کجاست لطفا منو راهنمایی کنید.

کاربر سایت[1394/12/16]

با سلام احتمالا مشکل از اینترنت یا مرورگر شما هستش. اصل مقاله به ایمیل شما ارسال شد

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-توریسم
موضوعات
footer