دانلود مقاله و خرید ترجمه:چالش ها برای پژوهش های تجارت علمی در آمریکای لاتین
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت بازرگانی
 • چالش ها برای پژوهش های تجارت علمی در آمریکای لاتین

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چالش ها برای پژوهش های تجارت علمی در آمریکای لاتین


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Challenges for scholarly business research in Latin America


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Business Research 69 (2016) 383–387


  نویسنده:

  Claudia Gonzalez-Brambila a,⁎, Mauricio Jenkins b, Antonio Lloret a


  چکیده انگلیسی:

  Nations consider R&D a fundamental way to spur business innovation, increase the international competitiveness of domestic firms, achieve higher levels of economic growth, and increase the social welfare of its citizens. The empirical evidence indicates that, in the Latin America region, investment in R&D is comparatively low, largely depends on public funds, and is highly concentrated in academic research with limited business applications. Empirical evidence suggests a lack of connection in the region between those who produce knowledge (academia) and those who use that knowledge (business practitioners). This paper argues that business schools in the region have a role to play filling this gap by conducting more research with real-world business applications and by fostering innovative entrepreneurship among business school students.
  Keywords: R&D | Latin America business schools | Entrepreneurship | Business management | Business research


  چکیده فارسی:

  دولت ها R&D (تحقیق و توسعه) را به عنوان یک راه اساسی برای ایجاد نوآوری در تجارت در نظر دارند،رقابت های بین المللی شرکت های داخلی را افزایش می دهد،به سطوح بالاتری از رشد اقتصادی دست یافته و رفاه اجتماعی شهروندان را افزایش می دهد.شواهد تجربی نشان می دهد که در منطقه آمریکای لاتین،سرمایه گذاری R&D نسبتا کم است که تا حد زیادی به بودجه عمومی بستگی داشته و به شدت در پژوهش های دانشگاهی با کاربردهای تجارت محدود شده ای،متمرکز شده است.شواهد تجربی نشان دهنده ی عدم وجود ارتباط در منطقه بین آن هایی که علم را ایجاد کرده(دانشگاه) و آن هایی که از آن علم استفاده می کنند(شاغلان در تجارت)،است.این مقاله استدلال می کند که مدارس تجارت در منطقه دارای نقشی هستند تا این خلا را توسط انجام پژوهش های بیشتری با کاربردهای تجارت در دنیای واقعی و نیز با ترویج کارآفرینی نوآورانه در دانش آموزان مدرسه تجارت،پرنمایند.
  کلمات کلیدی: تحقیق و توسعه | مدارس تجارت آمریکای لاتین | کار آفرینی | مدیریت تجارت | پژوهش تجارت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 106 کیلوبایت


  قیمت: 25000 تومان  22500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-بازرگانی
موضوعات
footer