دانلود مقاله و خرید ترجمه:ورشکستگی استراتژیک: یک دیدگاه مبتنی بر مدیریت ذینفعان
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده مدیریت استراتژیک
 • ورشکستگی استراتژیک: یک دیدگاه مبتنی بر مدیریت ذینفعان

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ورشکستگی استراتژیک: یک دیدگاه مبتنی بر مدیریت ذینفعان


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Strategic bankruptcy: A stakeholder management perspective


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - Journal of Business Research 69 (2016) 492–499


  نویسنده:

  Sharon D. James


  چکیده انگلیسی:

  There has been growing interest in whether and when a Chapter 11 bankruptcy can be a mechanism through which firms make strategic changes that help to preserve value and overcome competitive disadvantages. Using a stakeholder management perspective, this paper examines the influence of firm characteristics on the likelihood of filing for Chapter 11, subsequently emerging from bankruptcy, and the number of years in bankruptcy. Theoretical predictions are tested in a study of publicly traded firms from 1980–99. Intangible assets and assets that can be efficiently sold in bankruptcy positively influence the likelihood that a firm will file for Chapter 11 and reorganize in a shorter number of years. Further, unfavorable executory contracts with primary stakeholders, a previously unexplored area, positively influence a firms likelihood of both filing and reorganizing in bankruptcy. These findings are consistent with a stakeholder view of strategic bankruptcy.
  Keywords: 363 asset sales | Chapter 11 | Executory contracts | Restructuring | Stakeholder theory | Strategic change


  چکیده فارسی:

  علاقه و توجه روزافزونی به این مسئله وجود داشته است که آیا و چه موقع، ورشکستگی فصل 11 می تواند یک مکانیزمی باشد که شرکتها از طریق آن، تغییرات راهبردی را که به حفظ ارزشها و دستیابی به مزایای رقابتی کمک می کند، ایجاد می کنند. این مقاله با استفاده از یک دیدگاه مبتنی بر مدیریت ذینفعان، تاثیر ویژگی های شرکت را بر روی احتمال قرار گرفتن در دسته فصل 11 که پس از ورشکستگی پدیدار می شود، و تعداد سالهای ورشکستگی را بررسی می کند. پیش بینی های تئوریکی با مطالعه شرکت های دولتی تجاری در بین سالهای 1980 تا 1999 بررسی شده است. دارئی های نامحسوس و دارئی هایی که می توانند با بهره وری بالا در زمان ورشکستگی فروخته شوند، تاثیر مثبتی بر احتمال اینکه یک شرکت در دسته فصل 11 قرار بگیرد و در تعداد سالهای کوتاهتری، ورشکستگی را تشخیص دهد، دارد. به علاوه، قراردادهای اجرائی نامطلوب با ذینفعان اصلی، موضوعی که قبلا" بررسی نشده است، تاثیر مثبتی، هم بر احتمال قرار گرفتن یک شرکت در این دسته و هم بر تشخیص ورشکستگی، دارد. این یافته ها با دیدگاه ورشکستگی راهبردی مبتنی بر ذینفعان، سازگار است.
  کلیدواژه ها: فروش دارائی های 363 | فصل 11 | قراردادهای اجرائی | ساختاربندی مجدد | تئوری ذینفع | تغییر راهبردی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 32

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 89 کیلوبایت


  قیمت: 36000 تومان  32400 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer