دانلود مقاله و خرید ترجمه:فساد به عنوان یک منبعی برای شکست پروژه های دولت الکترونیک در کشورهای درحال توسعه: یک بیان تئوریکی
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده فناوری اطلاعات
 • فساد به عنوان یک منبعی برای شکست پروژه های دولت الکترونیک در کشورهای درحال توسعه: یک بیان تئوریکی

  سال انتشار:

  2016


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  فساد به عنوان یک منبعی برای شکست پروژه های دولت الکترونیک در کشورهای درحال توسعه: یک بیان تئوریکی


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Corruption as a source of e-Government projects failure in developing countries: A theoretical exposition


  منبع:

  Sciencedirect - Elsevier - International Journal of Information Management 36 (2016) 105–112


  نویسنده:

  Adel M. Aladwani


  چکیده انگلیسی:

  While the literature has touted e-Government as a tool for combating corruption, no study has discussed so far how corruption could influence e-Government project failure. This article tries to fill part of this void in past research by proposing a contextual framework that highlights the role corruption plays in stimulating the failure of e-Government projects in developing countries. Informed by prior relevant literature on general systems, organizational information processing, corruption, as well as e-Government, the proposed framework argues that the prevalence of corruption in developing economies could restrict moral and governance capabilities of administrative systems overseeing e-Governments in a way that could lead to the failure of these entities to produce initiatives that meet stakeholders’ expectations. This theoretical study discusses this idea and underscores the value of the suggested framework for guiding scientific inquiries into this important topic and helping the public officials interested in planning, managing, and auditing e-Government initiatives.
  Keywords: e-Government | Failure | Corruption | Framework | Developing countries


  چکیده فارسی:

  با اینکه منابع علمی، دولت الکترونیک را به عنوان ابزاری برای مبارزه با فساد معرفی کرده اند، اما هیچ مطالعه ای تاکنون بر روی این موضوع که چگونه فساد می تواند بر شکست پروژه های دولت الکترونیک اثر بگذارد، بحث نکرده است. این مقاله سعی می کند که بخشی از این خلأ موجود در تحقیقات قبلی را از طریق پیشنهاد یک چارچوب مفهومی پر کند که این چارچوب نقشی را که فساد در شکست پروژه های دولت الکترونیک در کشورهای درحال توسعه ایفا می کند، پررنگ می کند. با توجه به منابع علمی قبلی در زمینه های سیستمهای عمومی، پردازش اطلاعات سازمانی، فساد و نیز دولت الکترونیک، چارچوب پیشنهادی بحث می کند که شیوع فساد در کشورهای درحال توسعه می تواند قابلیت های اخلاقی و نظارتی سیستمهای مدیریتی را محدود کند و به طریقی بر دولت الکترونیک نظارت می کند که می تواند منجر به شکست آنها جهت برآورده کردن انتظارات ذینفعان شود. این تحقیق تئوریکی بر روی این ایده بحث می کند و بر اهمیت چارچوب پیشنهاد شده برای راهنمایی تحقیقات علمی در زمینه این موضوع مهم تاکید می کند و به ادارات دولتی که علاقه مند به برنامه ریزی، مدیریت و حسابرسی اقدامات دولت الکترونیک هستند، کمک می کند.
  کلیدواژه ها: دولت الکترونیک | شکست | فساد | چارچوب کشورهای درحال توسعه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 8
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 28

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 189 کیلوبایت


  قیمت: 32000 تومان  28800 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer