دانلود مقاله و خرید ترجمه:طرح جهانی تصحیح خطای رمزگذاری شبکه
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده رمزنگاری
 • طرح جهانی تصحیح خطای رمزگذاری شبکه

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  طرح جهانی تصحیح خطای رمزگذاری شبکه


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Universal Secure Error-Correcting Schemes for Network Coding


  منبع:

  ISIT 2010, Austin, Texas, U.S.A., June 13 - 18, 2010


  نویسنده:

  Danilo Silva, Frank R. Kschischang


  چکیده انگلیسی:

  This paper considers the problem of securing a linear network coding system against an adversary that is both an eavesdropper and a jammer. The network is assumed to transport n packets from source to each receiver, and the adversary is allowed to eavesdrop on μ arbitrarily chosen links and also to inject up to t erroneous packets into the network. The goal of the system is to achieve zero-error communication that is informationtheoretically secure from the adversary. Moreover, this goal must be attained in a universal fashion, i.e., regardless of the network topology or the underlying network code. An upper bound on the achievable rate under these requirements is shown to be n − μ − 2t packets per transmission. A scheme is proposed that can achieve this maximum rate, for any n and any field size q, provided the packet length m is at least n symbols. The scheme is based on rank-metric codes and admits low-complexity encoding and decoding. In addition, the scheme is shown to be optimal in the sense that the required packet length is the smallest possible among all universal schemes that achieve the maximum rate.


  چکیده فارسی:

  این مقاله به بررسی مشکل تامین امنیت درسیستم رمزگذاری شبکه خطی در برابر رقیب هم در استراق سمع و هم در ایجاد پارازیت ، می پردازد. فرض بر این است که که این شبکه n بسته را از منبع برای هر گیرنده انتقال می دهد و این رقیب اجازه استراق سمع در μ لینک انتخاب شده به دلخواه را می دهد و نیز به میزان t بسته خطا وارد شبکه می کند. هدف این سیستم دستیابی به ارتباطات خطا ی صفر است که امنیت نظری اطلاعات در برابر رقیب است.علاوه بر این،این هدف باید در مد جهانی از شبکه حاصل شود، به عنوان مثال، بدون در نظر گرفتن توپولوژی و یا کد زیربنایی شبکه .حد بالا درنرخ دست یافتنی تحت این شرایط به - بسته های T-µ-n2 در مخابره - نشان داده شده است.طرح پیشنهاد شده برای هر n و هر اندازه میدان q ، بسته ای با طول m در حداقل n نشانه ایجاد کرده است و می تواند به این ماکزیمم دست یابد.این طرح بر اساس کدهای معیار بر اساس رتبه است و رمزگذاری و رمزگشایی با پیچیدگی پایین را می پذیرد. علاوه بر این، این طرح در مفهوم طول مورد نیاز بسته ،طرحی بهینه است زیرا این طول کوچک ترین مقدارممکن در میان طرح های جهانی است که به نرخ حداثر دست می یابند.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 5
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 17

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 232 کیلوبایت


  قیمت: 15000 تومان  13500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
رمزنگاری
موضوعات
footer