دانلود مقاله و خرید ترجمه:ارزش هایی که منجر به حفاظت می شوند
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده جغرافيا
 • ارزش هایی که منجر به حفاظت می شوند

  سال انتشار:

  2003


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  ارزش هایی که منجر به حفاظت می شوند


  عنوان انگلیسی مقاله:

  Values-led conservation


  منبع:

  Global Ecology and Biogeography (2003) 12, 271–274


  نویسنده:

  PAUL JEPSON and SUSAN CANNEY†


  چکیده انگلیسی:

  In international nature conservation policy, value-arguments based on science and economic rationalism increasingly overshadow the aesthetic and ethical arguments that originally inspired the conservation movement. We argue that this trend risks removing conservation from the public realm, in part because it facilitates the adoption by nongovernment conservation bodies of corporate values and/or their integration with government bureaucracies. By contrast, the explicit recognition of aesthetic and ethical values would complement arguments based on science and economic utility. We subscribe to a reformist view of globalization that accepts the inevitability of a globalizing world but argues that the process needs humanizing by incorporating quality of life values in the policy process. We argue that re-emphasis of aesthetic and ethical arguments in international conservation policy would contribute to this goal by reasserting links between conservation bodies and the public, thereby leading to more effective action on the ground.
  Key words: conservation ethics | conservation policy | globalization | NGOs | social values.


  چکیده فارسی:

  در سیاست بین المللی حفاظت از طبیعت، استدلال ارزشمند مبتنی بر منطق علمی و اقتصادی به طور فزاینده ای استدلال های زیبایی شناسی و اخلاقی که در اصل الهام بخش جنبش های حفاظتی هستند را تحت الشعاع قرار می دهد. ما استدلال می کنیم که این روند، از بین بردن حفاظت از قلمرو عمومی را به خطر می اندازد، تا حدودی به این دلیل که تصویب و پذیرش آن توسط هیئت های حفاظتی غیردولتی، ارزش های شرکت ها و / یا ادغام آنها با بوروکراسی دولتی را تسهیل می کند. در مقابل، به رسمیت شناختن صریح ارزش های زیبایی شناختی و اخلاقی استدلال هایی را بر اساس مطلوبیت علمی و اقتصادی تکمیل می نماید. ما به یک دیدگاه اصلاح طلبانه از جهانی شدن که ضرورت یک دنیای جهانی را می پذیرد اما استدلال می کند که این فرآیند نیازمند انسانی شدن توسط ترکیب کیفیت ارزش زندگی در فرایند سیاست است، صحه می گذاریم. ما استدلال می کنیم که تاکید دوباره بحث های زیبایی شناسی و اخلاقی در سیاست بین المللی حفاظتی برای این هدف با ارتباط مجدد بین هیئت های حفاظتی و عمومی مشارکت کرده، در نتیجه منجر به اقدام موثرتری بر روی زمین می شود.
  کلمات کلیدی: اخلاقیات حفاظت | سیاست حفاظت | جهانی شدن | سازمان های غیر دولتی | ارزش های اجتماعی.


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 4
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 12

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 30 کیلوبایت


  قیمت: 12000 تومان  10800 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
جغرافيا
موضوعات
footer