دانلود مقاله و خرید ترجمه:چطور می توان یک مطالعه با روشهای ترکیبی انجام داد: روندهای اخیر در آثار تحقیقاتی سریعاً رو به رشد مائوریو لوئیز اسمال
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده آموزش و پرورش
 • چطور می توان یک مطالعه با روشهای ترکیبی انجام داد: روندهای اخیر در آثار تحقیقاتی سریعاً رو به رشد مائوریو لوئیز اسمال

  سال انتشار:

  2011


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  چطور می توان یک مطالعه با روشهای ترکیبی انجام داد: روندهای اخیر در آثار تحقیقاتی سریعاً رو به رشد مائوریو لوئیز اسمال


  عنوان انگلیسی مقاله:

  How to Conduct a Mixed Methods Study: Recent Trends in a Rapidly Growing Literature


  منبع:

  Annu. Rev. Sociol. 2011.37:57-86


  نویسنده:

  Mario Luis Small


  چکیده انگلیسی:

  The present article selectively reviews the large number of recent studies that have been described as based on mixed methods. I begin by discussing a body of work that has emerged to promote mixed methods research across the social sciences. I then review and critique empirical studies in each of two general approaches to mixed methods: mixed data– collection studies, which combine two or more kinds of data; and mixed data–analysis studies, which combine two or more analytical strategies, examine qualitative data with quantitative methods, or explore quantitative data with qualitative techniques. I argue that, although mixed methods research is by no means new, empirical studies today combine methods in more diverse and, at times, innovative ways. Nevertheless, important methodological tensions will likely surface as the research becomes more self-reflexive.
  Keywords: qualitative versus quantitative | multimethod research | research design | methodology | formal models


  چکیده فارسی:

  مقاله کنونی به صورت انتخبای تعداد زیادی از مطالعات اخیر را بررسی می کند که با مبنای روشهای ترکیبی انجام شده اند. من با بحث در مورد یک سری کارها شروع می کنم که برای بهبود تحقیق با روش ترکسیبی در علوم اجتماعی انجام شده اند. سپس مطالعات تجربی را مرور کرده و مورد انتقاد قرار می دهم که در هر یک از دو رویکرد کلی نسبت به روشهای ترکیبی قرار می گیرند: مطالعات گردآوری داده های ترکیبی، که دو یا بیشتر از انواع داده ها را ترکیب می کنند؛ و مطالعات تحلیل داده های ترکیبی، که دو یا بیشتر راهکارای تحلیلی را ترکیب می کنند، داده های کیفی را با روشهای کمّی بررسی می کنند، یا داده های کمّی را با تکنیک های کیفی بررسی می کنند. من استدلال می کنم که هر چند تحقیق با روش ترکیبی به هیچ وجه جدید نیست، اما امروزه مطالعات تجربی روشهای مختلف را با تنوع بیشتر و در اکثر اوقات با نوآوری بیشتر با یکدیگر ترکیب می کنند. با این وجود، تنش های مهم روش تحلیلی احتمالا با واکنشی تر شدن تحققات، بیشتر آنها را تحت تاثیر قرار می دهند.
  واژگان کلیدی: کیفیی در برابر کمّی | تحقیق چند روشی | طرح بندی تحقیق | روش تحلیل | مدلهای رسمی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 33
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 67

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 70 کیلوبایت


  قیمت: 45000 تومان  40500 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:

  کاربران عزیز توجه نمایید که این مقاله به تنهایی می تواند ه عنوان پایان نامه مورد استفاده قرار گیرد.
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
آموزش-و-پرورش
موضوعات
footer