دانلود مقاله و خرید ترجمه:مجرمین دعوت شده برای برنامه کالج
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
نرم افزار winrar
پیشنهادات ویژه
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات ترجمه شده جامعه شناسی
 • مجرمین دعوت شده برای برنامه کالج

  سال انتشار:

  2010


  ترجمه فارسی عنوان مقاله:

  مجرمین دعوت شده برای برنامه کالج


  عنوان انگلیسی مقاله:

  The Inviting Convicts to College Program


  منبع:

  Journal of Offender Rehabilitation, 49:293–308, 2010


  نویسنده:

  CHRIS ROSE, KRISTIN RESCHENBERG, STEPHEN RICHARDS


  چکیده انگلیسی:

  While we know formal education is an important variable for reducing recidivism, there are few prison systems still offering college courses. We introduce the Inviting Convicts to College Program that deploys undergraduate student-teachers as instructors of college level courses inside prisons. The student-teachers are supervised by professors. The course taught is Convict Criminology. This article describes the program, and uses quantitative and qualitative methods to assess four semesters taught at a medium-security state prison. The methodology uses both a survey and focused interviews of prisoners and student teachers. Findings indicate the program goals were met, and the courses taught served as valuable educational experiences for convicts and student-teachers.
  KEYWORDS: college prison programs | convict criminology | recidivism


  چکیده فارسی:

  در حالی که می دانیم آموزش رسمی یک متغییر با اهمیت برای کاهش تکرار جرم و جنایت است ، تعدادی سیستم حبس وجود دارند که هنوز در دروه های آموزشی کالج ارائه می شود . ما محکومین دعوت شده به برنامه های کالج را معرفی می کنیم ؛ و دانشجویان مقطع کارشناسی را به عنوان مدرسان دانشگاه به داخل زندان اعزام می کنیم . این دانشجویان اعزام شده توسط اساتید نظارت می شوند . البته آنها محکوم به تدریس جرم شناسی هستند . مقاله ی حاضر این برنامه ها را توصیف می کند ، و با استفاده از مدل های کمی و کیفی ، سطح امنیتی متوسط زندان را در طی چهار ترم مورد ارزیابی قرار می دهد . روش کلی هم از نظرسنجی و هم از مصاحبه ی متمرکز شده بر روی زندانیان و مدرسان دانشجو ( دانشجویانی که در زندان مدرس هستند) ، استفاده می کند . یافته های بدست امده از اهداف این برنامه ، حکایت از این مطلب دارد که این دوره های آموزشی تجربیات با ارزشی را برای مجرمان و مدرسان دانشجو به همراه دارد .
  کلید واژه ها :برنامه ی های زندان مالج | جرم شناسی مجرم | تکرار جنایات


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf انگلیسی: 17
  تعداد صفحات فایل doc فارسی: 20

  وضعیت ترجمه عناوین تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  وضعیت ترجمه متون داخل تصاویر و جداول: به صورت کامل ترجمه شده است

  حجم فایل: 90 کیلوبایت


  قیمت: 17000 تومان  15300 تومان(10% تخفیف)


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
جامعه-شناسی
موضوعات