دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:استراتژی های منابع انسانی : نقش حیاتی مدیریت
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی مدیریت استراتژیک
 • استراتژی های منابع انسانی : نقش حیاتی مدیریت

  سال انتشار:

  1393


  عنوان:

  استراتژی های منابع انسانی : نقش حیاتی مدیریت


  منبع:

  کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن 21


  نویسنده:

  یحیی کامیابی (شناسه پژوهشگر - Researcher ID: ۲۴۵۹) استادیار گروه حسابداری و عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران ، مازندران ، ایران محمد نوروزی - دانشجوی کارشناسی ارشد حسابداری، دانشگاه آزاد نور، نور، ایرا


  چکیده فارسی:

  نیروی انسانی یک سازمان، منبعی کلیدی برای کسب مزیت رقابتی پایدار و یکی از عوامل اصلی موفقیت سازمانها ، به حساب می آید. از این رو، مدیریتاثربخش منابع انسانی، به یکی از مهمترین مسائل پیش روی سازمانها برای نیل به اهداف سازمانی تبدیل شده است. در چند دهه اخیر و در پی وقوف بهاهمیت استراتژیک منابع انسانی، اتخاذ استراتژیهایی مناسب برای مدیریت این منابع، دغدغه اصلی مدیران ارشد سازمانها محسوب می شود. در این مقاله سعی گردیده است پس از تعریفی جامع از مدیریت استراتژیک منابع انسانی (HRM) و تاریخچه مختصری از HRM، به تشریح اهداف و ویژگی های HRM، تکنیک های HRM و مزیت رقابتی پایدار ، نقدهای گرفته شده به مدیریت منابع انسانی، مدل های SHRM، و تفاوت بین استراتژی مدیریت منابع انسانی (SHRM) و استراتژی منابع انسانی (SHR) را بررسی کرده و سطح اجرایی عمل HR به عنوان یک میانجی ، خواهیم پرداخت.
  کلیدواژه‌ها: مدیریت استراتژیک، رده مدیریتی ، استراتژیک مدیریت منابع انسانی (SHRM)، فرهنگ سازمانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 455 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
مدیریت-استراتژیک
موضوعات
footer