دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسي رابطة بين رفتار ماكياول گرايانة مديران با سكوت سازماني و كناره گيري رواني كاركنان گمركات شمالغرب كشور
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی روانشناسی عمومی
 • بررسي رابطة بين رفتار ماكياول گرايانة مديران با سكوت سازماني و كناره گيري رواني كاركنان گمركات شمالغرب كشور

  سال انتشار:

  1393


  عنوان:

  بررسي رابطة بين رفتار ماكياول گرايانة مديران با سكوت سازماني و كناره گيري رواني كاركنان گمركات شمالغرب كشور


  منبع:

  کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن 21


  نویسنده:

  محمد فیضی زنگیر - عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشکین شهر شهرداد بدلی سوها - دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمی


  چکیده فارسی:

  در عصر حاضر سازمان ها به صورت فزآینده ای با محیطهای پویا و در حال تغییر مواجهند و بنابراین, به منظور بقا و پویایی خود مجبورند که خود را با تغییرات محیطی سازگار سازند. بنابراین هدف اصلی و اساسی این تحقیق بررسی رابطه ی بین رفتار ماکیاول گرایایانه ی مدیران با سکوت سازمانی و کناره گیری روانی کارکنان گمرکات شمالغرب کشور می باشد. جامعه آماری این تحقیق شامل کلیه کارکنان و مدیران گمرکات منتخب شمالغرب کشور (استان اردبیل و آذربایجان شرقی) به تعداد 320 نفر در دو گروه مدیران به تعداد 27 نفر (جهت سنجش رفتار ماکیاول گرایانه آنها) و کارکنان به تعداد 293 نفر (جهت سنجش سکوت سازمانی و کناره گیری آنها) می باشد. ابزار گردآوری داده ها پرسشنامه می باشد. پرسشنامه تحقیق مشتمل بر 48 سوال به تفکیک رفتار ماکیاولیستی ویلسون و همکاران (1996) با 24 سوال; پرسشنامه سکوت سازمانی دیمیتریس و ووکالا (2007) با 19 سوال و پرسشنامه کنار گیری روانی کارکنان مشتمل بر 5 سوال و به صورت محقق ساخته می باشد. نتایج حاصل از تحلیل فرضیه ها نشان می دهد که بین رفتار ماکیاول گرایانه مدیران و سکوت سازمانی کارکنان گمرکات شمالغرب کشور رابطه معنی داری وجود دارد. همچنین نتایج تحقیق نشان داد که بین رفتار ماکیاول گرایانه مدیران و کناره گیری روانی کارکنان گمرکات شمالغرب کشور رابطه معنی داری وجود دارد.
  کلیدواژه‌ها: رفتار ماکیاول گرایانه مدیران, سکوت سازمانی, کناره گیری روانی, سازمان, نیروی انسانی


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 5
  حجم فایل: 286 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
روانشناسی-عمومی
موضوعات
footer