دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسي اثر اجراي مهندسي ارزش بر عملكرد شركتهاي آب و فاضلاب
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی فناوری اطلاعات
 • بررسي اثر اجراي مهندسي ارزش بر عملكرد شركتهاي آب و فاضلاب

  سال انتشار:

  1393


  عنوان:

  بررسي اثر اجراي مهندسي ارزش بر عملكرد شركتهاي آب و فاضلاب


  منبع:

  کنفرانس بین المللی مدیریت در قرن 21


  نویسنده:

  امیر بیات ترک - عضو هیأت علمی گروه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی مرتضی ابوالفتحی - دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی


  چکیده فارسی:

  مهندسی ارزش به تعبیری همان محاسبه ارزش بوده و روشی سیستماتیک با تکنیکهای مشخص است که کارکرد محصول یا خدمات را شناسایی می کند. هدفمهندسی ارزش ایجاد کنترل برای مجموع هزینه ها در زمینه محصول و خدمات در طول عمر محصول است بدون آنکه کیفیت فدا شود. در این تحقیق با توجه به عنوانتحقیق و مبانی نظری ارائه شده، ابتدا اهمیت و مؤلفه های مهندسی ارزش که عبارتند از مؤلفه های حمایت مدیریت ارشد سازمان از اجرای مهندسی ارزش در سازمان،انتخاب محدوده مهندسی ارزش، ویژگیها و خصوصیات تیم مهندسی ارزش، کیفیت اطلاعات و مستندسازی مطالعات، بکارگیری و تدوین استراتژی صحیح مهندسی ارزش،پیروی از برنامه زمانی مهندسی ارزش را مورد بررسی قرار داده و در ادامه به عملکرد سازمانی اشاره می شود. مؤلفه های استقرار مهندسی ارزش از مدل ماورر (1997) وعملکرد سازمانی از تحقیق لیائو و وو (2009) استخراج شده است. جامعه آماری این پژوهش شامل کلیه مدیران و کارکنان شرکت آب و فاضلاب شهری استان اردبیل بهتعداد 272 نفر می باشد. نتایج حاصل از تحلیل فرضیه های تحقیق نشان داد که بین اجرای مهندسی ارزش و عملکرد سازمانی شرکت آب و فاضلاب شهری رابطه معنی داری وجود دارد.
  کلیدواژه‌ها: مهندسی ارزش، فنآوری، عملکرد سازمانی، آب و فاضلاب شهری، اقتصاد دانایی محور


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 6
  حجم فایل: 323 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
فناوری-اطلاعات
موضوعات
footer