دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بررسی جامع روش های یادگیری و تکنیک های ابهام زدایی مفهوم کلمات و الگوریتم های آن در پردازش زبان طبیعی
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی داده کاوی
 • بررسی جامع روش های یادگیری و تکنیک های ابهام زدایی مفهوم کلمات و الگوریتم های آن در پردازش زبان طبیعی

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  بررسی جامع روش های یادگیری و تکنیک های ابهام زدایی مفهوم کلمات و الگوریتم های آن در پردازش زبان طبیعی


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مهندسی کامپیوتر وفن آوری اطلاعات


  نویسنده:

  علی وحید رودسری - کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه گیلان گروه کامپیوتر رشت ایران کبری خوشرفتار - دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد واحد چالوس رشته نرم افزار چالوس ایران اعظم عندلیب - دانشجوی دکتری تخصص مهندسی کامپیوتر نرم افزار عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد رشت ایران


  چکیده فارسی:

  پردازش زبانهای طبیعی یکی از زیر شاخه های مهم در حوزه هوش مصنوعی و دانش زبان شناسی است یکی ازاولین مشکلاتی که در هر سیستم پردازش زبان طبیعی وجود دارد. مسئله ابهام معنایی و ساختاری کلمات است قسمت عمده ای از این ابهام به کمک روالی به نام نشانه گذار بخش کننده جملات که برایتیین نقش کلمات در جمله مورد استفاده قرار می گیرد برطرف می شود. در این مقاله روشهای یادگیری و تکنیکهای ابهام زدایی مفهوم کلمات را که شامل روش با ناظر، بدون ناظر، نیمه ناظر و روش مبتنی بر پایگاه دانش و فرهنگ لغت است را بررسی کردیم. دراین مقاله روشهای یادگیری داانش و فرهنگ لغت است را بررسی کردیم و باتوجه به الگوریتم هایموجود در آن و معایب ومزایای این روشها عملکرد این روشها را مطرح کردیم.
  کلیدواژه‌ها: ابهام زدایی مفهوم کلمات روش باناظر، روش بدون ناظر، روش نیمه ناظر و روش مبتنی بر پایگاه دانش و فرهنگ لغت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 18
  حجم فایل: 939 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer