دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:فشرده سازی سیگنال های مغز با استفاده از خوشه بندی زیر باندهای موجک
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی داده کاوی
 • فشرده سازی سیگنال های مغز با استفاده از خوشه بندی زیر باندهای موجک

  سال انتشار:

  1394


  عنوان:

  فشرده سازی سیگنال های مغز با استفاده از خوشه بندی زیر باندهای موجک


  منبع:

  سومین کنفرانس بین المللی پژوهش های کاربردی در مهندسی کامپیوتر وفن آوری اطلاعات


  نویسنده:

  بهزاد هجرتی - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه رازی کرمانشاه عبدالحسین فتحی - استادیار و عضو هیئت علمی گروه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه رازی کرمانشاه فردین ابدالی محمدی - استادیار و عضو هیئت علمی گروه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه رازی کرمانشاه


  چکیده فارسی:

  بار شد سیستمهای پزشکی از راه دور، نیاز به انتقال حجم بالای سیگنال های پزشکی از جمله سیگنالهای پزشکی از جمله سیگنالهای مغز به منظور تحلیل و تشخیص بیماریها و نظارت دائمی وضعیت بیماران ضروی می باشد. معمولا این سیستم ها 24 ساعته بوده و درتمام مدت حجم زیادی از داده های مغزی را انتقال می دهند. از طرفی سیستمهای آنالیز هوشمند که بخش اصلی از سیستمهای پزشکی از راه دور می باشند در کاربردهای پزشکی سیگنالهای مغزی معمولا از جندین کانال مختلف نمونه برداری می شوند لذا توجه به ساختار چندکاناله آنها برای ارائه روشهایی کارآمد در فشرده سازی بالا بتوانند خطای کمتری در بازسازی سیگنال داشته باشند حائز اهمیت می باشد. در این مقاله نیز با در نظر گرفتن شباهتهای بین کانالی که در اثر همسایگی حسگرهای نصب شده به وجود می آید سعی بر ارائه روشی ساده و کارآمد گردیده است.
  کلیدواژه‌ها: فشرده سازی سیگنال، تبدیل بسته ای موجک، خوشه بندی کدینگ اریتماتیک، سیگنالهای EEG


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 712 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer