دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:تعیین مکان بهینه سکسیونرها در شبکه توزیع انرژی الکتریکی در حضور منابع تولید پراکنده
دانلود بهترین مقالات isi همراه با ترجمه فارسی

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی برق قدرت
 • تعیین مکان بهینه سکسیونرها در شبکه توزیع انرژی الکتریکی در حضور منابع تولید پراکنده

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  تعیین مکان بهینه سکسیونرها در شبکه توزیع انرژی الکتریکی در حضور منابع تولید پراکنده


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  امین فدائی ،سید مهدی حسینی ،علی اکبر عبدوس


  چکیده فارسی:

  جلب رضایت مشترکین برای شرکت های توزیع انرژی الکتریکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است .از این رو بهبود شاخص های قابلیت اطمینان یک روش موثر برای دستیابی به این امر مهم محسوب می شود .حضور تجهیزات حفاظتی نظیر سکسیونرها بر قابلیت اطمینان سیستم اثر گذار می باشد و همچنین تعیین مکان این ادوات نیز سبب بهبود بیشتر شلخص های قابلیت اطمینان شبکه خواهد شد . از انجایی که عمده ترین دلیل عدم دسترسی مشترکین به نیروی برق رویدادهایی است که در شبکه توزیع رخ می دهد بر همین اساس یکی از مهم ترین مسائل در نظر گرفتن راهی برای بهبود قابلیت اطمینان شبکه توزیع می باشد که یکی از این راهها اتصال تجهیزاتی نظیر سکسیونر در سراسر شبکه مدنظر می باشد .اصلی ترین هدف این مقاله مشخص کردن مکان بهینه سکسیونر در شبکه توزیع به منظور بهبود قابلیت اطمینان شبکه می باشد همچنین به دلیل اینکه مسئله تعیین مکان بهینه سکسیونر دارای توابع هدف غیر خطی می باشد استفاده از روش های بهینه سازی کلاسیک برای حل این مسئله امکان پذیر نمی باشد بنابر این در اینجا از الگوریتم تصادفی هوشمند NSGA-IIبرای حل مسئله بهره گرفته است و نتایج شبیه سازی بر روی سیستم استاندارد 33شین IEEE نشان از بهبود شاخص های قابلیت اطمینان در نظر گرفته شده مسئله دارد
  کلمات کلیدی :الگوریتم NSGA-II،شاخص های قابلیت اطمینان ،سکسیونر


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 7
  حجم فایل: 218 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
برق-قدرت
موضوعات
footer