دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:یررسی شبکه های اجتماعی
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های اجتماعی
 • یررسی شبکه های اجتماعی

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  یررسی شبکه های اجتماعی


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  ،مرتضی سیفی پور ،محمد میر دامادی ،هادی بارانی برواتی ،محسن نسکندری


  چکیده فارسی:

  همچنان که الگوهای ارتباطی به طور روزافزونی از مرزهای ملی فراتر می رود امار اتصال به اینترنت و کاربران ان طور به تصاعدی در حال رشد است .انتشار پرشتاب اینترنت،ماهواره و فناوری های دیجیتالی ،ارتباط همزمان میان بخش های وسیعی از جهان را ممکن ساخته است .در نتیجه بسیاری از کنترل های ملی اطلاعات بی اثر شده اند.امروزه نقش رسانه ها و میزان نفوذ ان ها در ساخت سیاسی جوامع بر کسی پوشیده نیست برخی از نظریه پردازان ارتباطات معتقدند که امروزه جهان در دست کسی است که رسانه ها را در اختیار دارد نقش عمده رسانه ها در شکل دهی به افکار عمومی باعث شده که اهمیت رسانه ها تا این حد موردتوجه قرار گیرد . همچنین از سوی دیگر این شبکه های اجتماعی علاوه بر بودن فرصت بر جامعه دارای اسیب ها و تهدیدهایی هم می باشد که در این مقاله به شکل گیری شبکه اجتماعی در ایران و خارج ،علل گرایش،اثرات شبکه های اجتماعی را بررسی می کنیم
  کلمات کلیدی :شبکه های اجتماعی ،فرصت ها ،تهدیدها،جامعه


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 14
  حجم فایل: 220 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-اجتماعی
موضوعات
footer