دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:بهینه سازی پارامترهای شبکه های نوری غیرفعال
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه
 • بهینه سازی پارامترهای شبکه های نوری غیرفعال

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  بهینه سازی پارامترهای شبکه های نوری غیرفعال


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  محمد مهدی انور ،محمود محلوجی ،حسین قسوری


  چکیده فارسی:

  امروزه در شبکه های مخابراتی برای دسترسی کاربران به اطلاعات و داده ها نیاز به اختصاص پهنای باند بیشتر به مشترکین بسیار ضروری می باشد و تحقق ان با اجرای فیبر نوری از سرویس دهنده تا نزدیکترین محل به مشترکین عملی می گردد. در راستای این هدف ابتدا شبکه نوری فعال استاندارد سازی شد که با توجه به معایب و مشکلات ان تکنولوژی جدیدتری با نام شبکه نوری غیر فعال معرفی می گردید.در این شبکه با به اشتراک گذاشتن ظرفیت بالاتر فیبر میامن گوهی از واحدهای نوری ،هزینه تجهیزات و سرویس ها میان تعداد زیادی مشترک سرشکن شده و پهنای باند نیز به صورت کارا و پویا اختصاص می یابد و از انبوه تارهای نوری در طرف سرویس گیرنده و به خصوص در طرف سرویس دهنده جلوگیری می گردد و امکان توسعه شبکه نیز بسیار ساده می باشد .استاندارد شماره ITU-T G.984در مورد شبکه نوری غیر فعال با نرخ بیت گیگا می باشد که در واقع توسعه یافته شبکه های نوری غیر فعال با سرعت بالاتر می باشد. در این مقاله به بهینه سازی شبکه های نوری غیر فعال با نرخ بیت گیگا برای دست یافتن به حداکثر ظرفیت شبکه و استفاده بهینه از منابع پرداخته ایم .در نهایت بهینه سازی پارامترها شامل فاصله بین فرستنده و گیرنده و همچنین توان فرستنده را با توجه به نیاز شبکه انجام دادیم
  کلمات کلیدی :شبکه نوی غیر فعال ،واحد نوری ،توان دریافتی ،نمودار چشمی وضریب کیفیت


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 9
  حجم فایل: 303 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-
موضوعات
footer