دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:مروری بر شبکه های حسگر بیسیم زیر آب
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های بی سیم
 • مروری بر شبکه های حسگر بیسیم زیر آب

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  مروری بر شبکه های حسگر بیسیم زیر آب


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  غزاله ریاحی سامانی ،مجید پور احمدی ، فخر السادات رستگاری


  چکیده فارسی:

  شبکه های حسگر بیسیم زیر اب (UWSNs)متشکل اندازه تعداد متغیری سنسور و حامل که در یک صف قرار گرفته اند تا به صورت هماهنگ وظیفه نظارت روی منطقه معین شده در اقیانوس را انجام دهند برای رسیدن به این هدف ،سنسورها و حامل ها در یک شبکه خودگردان هستند که می توانند استانداردهای خود را با ویژگی های محیط مرطوب به اقیانوس وفق دهند.شبکه های حسگر زیر اب رویکردی جدید از شبکه ها هستند که مورد توجه زیاد پژوهشگران قرار گرفته اند .این شبکه ها دبه دلیل کاربردهای گسترده در حال ظهور می باشد. همچنین سریعترین راه برای کشف اطلاعات موجود در کف اب،شبکه های حسگر زیر اب است .بنابراین شناخت هر چه بیشتر و اگاهی از ماردی که باعث کاهش قابلیت اطمینان انها می شود ،در تجزیه و تحلیل ها و ایده پردازی ها نقش مهمی ایفا می کند .در این مقاله تلاش کردیم تا مجموعه اطلاعاتی از این شبکه ها را در قالب مطالبی از قبیل کاربردها و سازوکار این شبکه ها ،چالش هایی که با ان مواجه اند و اشنایی با حملات ممکن در زیر اب که کارایی این شبکه ها را موزذ تهدید قرار می دهد و اقدامات متقابلشان به صورت نمایی کلی ارائه نماییم
  کلمات کلیدی:شبکه های حسگر زیر اب ،چالش های شبکه های حسگر ،حملات در شبکه های زیر اب


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 13
  حجم فایل: 652 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer