دانلود مقاله کنفرانسی فارسی: IPTV سیار
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی شبکه های بی سیم
 • IPTV سیار

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  IPTV سیار


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  آرین زکیانی رودسری، علی علی محمدی، هژیر محمدی، سعید قاضی مغربی


  چکیده فارسی:

  اصلی ترین دلیل محبوبیت IPTV تا به امروز قابلیت جابه جایی زمانی است.این قابلیت به کاربر اجازه می هد تا محتوای مورد علاقه ی خود را هر زمانی که می خواهد مشاهده کند.امروزه به دلیل پیشرفت های وقفه ناپذیر فناوری ،توقع مردم از فناوری افزایش یافته است .مردم نه تنها مایلند محتوای مورد علاقه ی خود را در زمان دلخواه مشاهده کنند بلکه تمیل دارند در هر مکانی به این محتوا دسترسی داشته باشند. IPTV"سیار ارائه خدماتIPTV" رابرای کاربران شبکه های مخابرات سیار(موبایل)امکان پذیر می کند .افزایش میزان تقاضا برای دسترسی به خدماتIPTV و سود مالی فراوانی که پیاده سازی و بهره برداریIPTV به همراه دارد مشوق های مناسبی برای پیاده سازی IPTV در کشور هستند.بنابراین دولت به منظور براوردن تقاضای مردم کسب درامد برای خود و همچنین ایجاد اشتغال برای پیاده سازی این فناوری سرمایه گذاری میکند.در این مقاله وضعیت استاندارد سازی IPTVروش ها و چالش های فنی پیش روی ان با هدف ارتقای سطح کیفی خدمات IPTVسیار مورد بررسی قرار گرفته است.همچنین روشی مناسب برای پشتیبانی از کیفیت خدمات در IPTVسیار یکپارچه پیشنهاد شده است
  کلمات کلیدی:IPTV, IPTVCD , Mobile IPTV, Wireless


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 23
  حجم فایل: 1169 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
شبکه-های-بی-سیم
موضوعات
footer