دانلود مقاله کنفرانسی فارسی:ترکیب داده کاوی و مدیریت دانش در مدیریت ارتباط با مشتری
بلافاصله پس از پرداخت دانلود کنید

کارابرن عزیز، مقالات سایت ( همگی جزو مقالات isi می باشند) بالاترین کیفیت ترجمه را دارند، ترجمه آنها کامل و دقیق می باشد (حتی محتوای جداول و شکل های نیز ترجمه شده اند) و از بهترین مجلات isi مانند IEEE، Sciencedirect، Springer، Emerald و ... انتخاب گردیده اند.

ورود اعضا
توجه توجه توجه !!!!
تمامی مقالات ترجمه شده ، انگلیسی و کتاب های این سایت با دقت تمام انتخاب شده اند. در انتخاب مقالات و کتاب ها پارامترهای جدید بودن، پر جستجو بودن، درخواست کاربران ، تعداد صفحات و ... لحاظ گردیده است. سعی بر این بوده بهترین مقالات در هر زمینه انتخاب و در اختیار شما کاربران عزیز قرار گیرد. ضمانت ما، کیفیت ماست.
نرم افزار winrar

از نرم افزار winrar برای باز کردن فایل های فشرده استفاده می شود. برای دانلود آن بر روی لینک زیر کلیک کنید
دانلود

پیشنهادات ویژه
پکیج ویژه مقالات محاسبات ابری
پکیج ویژه مقالات زنجیره تامین
پیوندهای کاربردی
پیوندهای مرتبط
مقالات کنفرانسی فارسی داده کاوی
 • ترکیب داده کاوی و مدیریت دانش در مدیریت ارتباط با مشتری

  سال انتشار:

  1395


  عنوان:

  ترکیب داده کاوی و مدیریت دانش در مدیریت ارتباط با مشتری


  منبع:

  اولین کنفرانس بین المللی چشم انداز های نو در مهندسی برق و کامپیوتر


  نویسنده:

  مجتبی سپاهی،نجمه سپاهی،روح اله سپاهی


  چکیده فارسی:

  داده کاوی به صورت یک محصول قابل خریداری نمی باشد بلکه یک رشته علمی و فرایندی است که بایستی به صورت یک پروژه پیاده سازی شود عبارت داده کاوی مترادف با یکی از عبارت های استخراج دانش،برداشت اطلاعات ،وارسی داده ها و حتی لایروبی کردن داده ها است که در حقیقت کشف دانش در پایگاه داده ها(KDD) را توصیف می کند به طوری که کاربرد تکنیک ها و الگوریتم های مختلف این ابزار در حوزه های مختلف از جمله پیش بینی ، مدیریت ارتباط با مشتری ، پزشکی ،مدیریت دانش و غیره شاهدی بر این مدعا می باشد.از این رو ایجاد امکان بهره گیری نظام دار و هدفمند از دانش مشتریان نیازمند استفاده از سیستم داده کاوی است.داده کاوی فرایند کاوش و استخراج داده های هدفمند از میان حجم عطظیم داده ها و مدل کردن الگوهای نا اشکار نهفته در میان انبوه داده ها می باشد.در این مقاله مدلی برای به کارگیری مطلوب سیستم داده کاوی در سیستم مدیریت دانش و مشتری ارائه شده است.در این مقاله فرایند مدیریت دانش و استفاده از داده کاوی در کشف دانش ،مدیریت دانش و مدیریت ارتباط با مشتری تشریح داده و سایر ابزارهای مورد نیاز مورد بررسی قرار خواهند گرفت
  کلمات کلیدی:داده کاوی ، مدیریت دانش ،مدیریت ارتباط با مشتری ،کشف دانش


  سطح: متوسط
  تعداد صفحات فایل pdf : 11
  حجم فایل: 496 کیلوبایت

  قیمت: 2500 تومان


  توضیحات اضافی:
تعداد نظرات : 0

الزامی
الزامی
الزامی
داده-کاوی
موضوعات
footer